شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور
کارکرد بیش از ۱۳۰درصدی در بخش تعمیرات


مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور اعلام کرد : کارکرد حاصل شده در بخش تعمیرات طی چند ماه اخیر از 30 درصد به بیش ۱۳۰درصد رسیده است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور ، مهندس یعقوب کرمی طی سخنرانی خود در مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر ، در میان جمعی از پرسنل این شرکت و با حضور ابراهیم ساعدی فرمانده بسیج حوزه مقاومت شهید عباسپور ، ضمن عرض تسلیت جهت ایام سوگواری فاطمیه (س) و گرامیداشت دهه مبارک فجر با اعلام اینکه با توجه به خشکسالی و حجم ورودی آب به سد حمیدیه ، افزایش 21 درصدی قراردادهای تابستانه امسال نسبت به سال 95 و افزایش 17 درصدی قراردادهای زمستانه امسال نسبت به سال 95 را پیشرفت کاری شرکت دانستند و از زحمات بی دریغ پرسنل زحمت کش شرکت ، علی الخصوص در بخش بهره برداری ، تشکر و قدردانی بعمل آوردند .
در ادامه وی با اشاره به وضعیت 30 درصدی انجام تعمیرات قبل از ورود ایشان به مجموعه کرخه و شاوور ، از رسیدن این عدد به بیش از 130 درصد خبر دادند. ایشان با تشکر از زحمات همکاران بخش تعمیرات ، بر لزوم افزایش تعمیرات با توجه به نیاز ساختاری شبکه به انجام تعمیرات و لایروبی با هدف بهبود فرآیند بهره برداری و توزیع آب و از افزایش راندمان تاکید نمودند.
در انتها ایشان با اشاره به شرایط بحرانی ناشی از کم آبی ، و حجم آب ورودی به شبکه ، از درایت واحد بهره برداری ، واحد تعمیرات و سایر بخش های شرکت که با انجام فعالیت شبانه روزی خود موجب کسب رضایت کشاورزان می شوند قدر دانی کردند.