شرکت بهره برداری از

دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت

دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی کرخه و شاوور، کارگروهی است که در همکاری و تعامل پیوسته با مدیر عامل، معاونت ها و همکاران شرکت، تلاش در ایجاد و یا توسعه برنامه ها و راهبرد های نوآورانه، مفید و موثر در جهت افزایش کارایی مجموعه شرکت و تحقق اهداف کنونی و آینده آن دارد.در طی این مسیر، دریافت ، سازماندهی، توسعه و ارائه برنامه ها و پیشنهادات مناسب که منجر به بهبود بازده عملکرد شرکت در بخش های مختلف و کاهش هزینه های آن می شود بطور مداوم مورد نظر است. در ادامه فهرستی از فعالیت های این دفتر به طور مختصر آورده شده است.

  • جمع بندی، تهیه و بروز رسانی برنامه های کنونی و آتی شرکت
  • رصد و ارائه گزارشات عملکردی در مورد کارهای جاری و برنامه های آتی شر کت
  • نگهداری، توسعه، به روزرسانی و نوسازی زیرساخت های نرم افزاری، سخت افزاری و همچنین ارتباطی شرکت از کارهای بسیار مهمی است که در مواردی انجام آن بطور مستقیم و در مواردی دیگر در قالب طرح ریزی، برآورد و نظارت بر حسن انجام آن توسط همکاران این دفتر صورت می گیرد.
  • بررسی و کنترل مداوم بودجه های درآمدی و هزینه ای شرکت و انحرافات مربوط به آنها طی ارتباط با بخش های مرتبط با فرایند بودجه
  • برقراری و تداوم سیستم مدیریت کیفیت در ارائه محصول و خدمات شرکت در قالب های پذیرفته شده موجود مانند iso 9001
  • دریافت و سازماندهی ایده های خلاقانه بخصوص از سوی همکاران شرکت با هدف رساندن آنها به محصول نهایی و در جهت کاهش مشکلات و افزایش بازدهی شرکت و رضایتمندی کارکنان، مشتریان و کارفرمایان آن از دیگر فعالیت هایی است که اخیرا و با همراهی مشاور مدیرعامل در این دفتر پیگیری می شود.
  • ارتقاء وضعیت ایمنی و بهداشت(HSE) تاسیسات و بخش های مختلف شرکت

این دفتر هم اکنون با داشتن یک مدیر و شش کارشناس با تجربه در حوزه های فنی و IT به ارائه خدمات مذکور اهتمام می ورزد و همواره خواهان پویایی بیشتر و افزایش بازده عملکردی خود در محیطی تعاملی است.

آخرین خبر های دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت

راه اندازی نرم افزار اداری تحت وب، در شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه وشاوور

نرم افزار اداری تحت وب و همچنین افزونه طراحی فرآیند های نظر سنجی آنلاین از کارکنان شرکت کرخه و شاوور راه اندازی گردید .

دريافت نشان توانمندي يك ستاره در ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری توسط شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور

شرکت آبیاری کرخه و شاوور در مراسم اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن شهید قندی ، در اولین حضور خود موفق به دریافت نشان توانمندی یک ستاره گردید.

ارزیابی شرکت آبیاری کرخه و شاوور بر اساس مدل جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری

مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور از ارزیابی شرکت بر اساس مدل جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری خبر داد.

برگزاری نشست هم اندیشی مدیران دفاتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت های بهره برداری

مدیرعامل شرکت بهره براری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور از برگزاری نشست هم اندیشی مدیران دفاتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت های بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی به میزبانی شرکت کرخه و شاوور خبر داد.